HPW-02-04-T-S-400-150
Part Number:
HPW-02-04-T-S-400-150
Length - Overall Pin :
0.640" (16.256mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.400" (10.160mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)