HPW-02-04-T-S-200-140
Part Number:
HPW-02-04-T-S-200-140
Length - Overall Pin :
0.435" (11.049mm)
Length - Post (Mating) :
0.145" (3.683mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)