SFSD-10-30-H-08.77-DR-NUS
Part Number:
SFSD-10-30-H-08.77-DR-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.731' (222.76mm, 8.77")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)