TW-02-09-L-S-225-095
Part Number:
TW-02-09-L-S-225-095
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.456" (11.582mm)
Length - Post (Mating) :
0.136" (3.454mm)
Length - Stack Height :
0.225" (5.715mm)
Length - Tail :
0.095" (2.413mm)
Number of Rows :
1
Pitch :
0.079" (2.00mm)