SFSD-15-30-G-04.45-DR-NDX
Part Number:
SFSD-15-30-G-04.45-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.371' (113.03mm, 4.45")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)