TW-02-09-F-S-200-100
Part Number:
TW-02-09-F-S-200-100
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.456" (11.582mm)
Length - Post (Mating) :
0.156" (3.962mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Length - Tail :
0.100" (2.540mm)
Number of Rows :
1
Pitch :
0.079" (2.00mm)