IDSD-17-D-19.50-T-P33-G
- Part Number:
- IDSD-17-D-19.50-T-P33-G
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 1.62' (495.30mm)
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)