ZW-04-08-T-S-276-127
Part Number:
ZW-04-08-T-S-276-127
Description:
CONN BRD STACK .100" 4POS
Length - Overall Pin :
0.530" (13.462mm)
Length - Post (Mating) :
0.127" (3.226mm)
Length - Stack Height :
0.276" (7.010mm)
Length - Tail :
0.127" (3.226mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)