ZW-03-08-T-S-394-068
Part Number:
ZW-03-08-T-S-394-068
Description:
CONN BRD STACK .100" 3POS
Length - Overall Pin :
0.530" (13.462mm)
Length - Post (Mating) :
0.068" (1.727mm)
Length - Stack Height :
0.394" (10.008mm)
Length - Tail :
0.068" (1.727mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)