ZW-03-07-T-S-350-080
Part Number:
ZW-03-07-T-S-350-080
Description:
CONN BRD STACK .100" 3POS
Length - Overall Pin :
0.430" (10.922mm)
Length - Post (Mating) :
Length - Stack Height :
0.350" (8.890mm)
Length - Tail :
0.080" (2.032mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)