TW-02-03-T-S-386-075
Part Number:
TW-02-03-T-S-386-075
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Length - Overall Pin :
0.535" (13.589mm)
Length - Post (Mating) :
0.074" (1.880mm)
Length - Stack Height :
0.386" (9.800mm)
Length - Tail :
0.075" (1.905mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)