ZW-03-09-T-S-450-140
Part Number:
ZW-03-09-T-S-450-140
Description:
CONN BRD STACK .100" 3POS
Length - Overall Pin :
0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.450" (11.430mm)
Length - Tail :
0.140" (3.556mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)