ZW-03-09-T-S-200-090
Part Number:
ZW-03-09-T-S-200-090
Description:
CONN BRD STACK .100" 3POS
Length - Overall Pin :
0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating) :
0.440" (11.176mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)