TW-02-09-T-S-197-130
Part Number:
TW-02-09-T-S-197-130
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Length - Overall Pin :
0.456" (11.582mm)
Length - Post (Mating) :
0.129" (3.277mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Length - Tail :
0.130" (3.302mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)