MW-12-03-H-D-186-075-ES-A
Part Number:
MW-12-03-H-D-186-075-ES-A
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
In Stock:
100
Color :
Black, Natural
30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin :
0.261" (6.629mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.186" (4.724mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)