MW-15-03-G-D-125-065
Part Number:
MW-15-03-G-D-125-065
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
In Stock:
85
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.190" (4.826mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.125" (3.175mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)