MW-12-03-G-D-130-065-A-P
Part Number:
MW-12-03-G-D-130-065-A-P
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
In Stock:
71
Color :
Black, Natural
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.195" (4.953mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.130" (3.302mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)