TFSDT-15-28-G-03.25-S
- Part Number:
- TFSDT-15-28-G-03.25-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)