FFMD-17-T-11.00-01-N-R
- Part Number:
- FFMD-17-T-11.00-01-N-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)