TCSD-15-D-11.00-01-F-R
Part Number:
TCSD-15-D-11.00-01-F-R
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)