TFSD-15-28-G-08.70-S
- Part Number:
- TFSD-15-28-G-08.70-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.725' (220.98mm, 8.70")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)