SFSD-10-28-G-06.50-DS-NUS
- Part Number:
- SFSD-10-28-G-06.50-DS-NUS
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)