SFSD-05-28-G-07.09-DS-NDX
- Part Number:
- SFSD-05-28-G-07.09-DS-NDX
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.591' (180.09mm, 7.09")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)