SFSDT-10-28-H-11.25-D-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-H-11.25-D-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.938' (285.75mm, 11.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)