SFSD-15-30-H-07.87-D-NUS
Part Number:
SFSD-15-30-H-07.87-D-NUS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)