TFSD-07-30-G-04.72-T-NUX
Part Number:
TFSD-07-30-G-04.72-T-NUX
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)