TFSD-15-28-G-09.95-S
- Part Number:
- TFSD-15-28-G-09.95-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.829' (252.73mm, 9.95")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)