SFSDT-07-28-H-10.55-DS-NDX
Part Number:
SFSDT-07-28-H-10.55-DS-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.879' (267.97mm, 10.55")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)