SFSD-15-28-H-10.75-D-NDX
Part Number:
SFSD-15-28-H-10.75-D-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.896' (273.05mm, 10.75")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)