SFSD-25-28-G-04.25-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-25-28-G-04.25-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.354' (107.95mm, 4.25")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)