SFSDT-10-28-G-07.18-DS-NDS
Part Number:
SFSDT-10-28-G-07.18-DS-NDS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.598' (182.37mm, 7.18")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)