SFSD-20-28-G-08.27-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-20-28-G-08.27-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.689' (210.00mm, 8.27")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)