SFSDT-10-28-H-08.60-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-H-08.60-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.717' (218.44mm, 8.60")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)