SFSDT-20-28-G-04.33-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-20-28-G-04.33-DR-NDX
- Length :
- 0.361' (109.98mm, 4.33")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)