TCSD-17-D-11.00-01-F-N-R
Part Number:
TCSD-17-D-11.00-01-F-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)