SFSDT-15-30-G-11.81-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-15-30-G-11.81-DR-NUS
- Length :
- 0.984' (299.97mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)