SFSDT-10-28-H-04.62-DS-NDX
Part Number:
SFSDT-10-28-H-04.62-DS-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.385' (117.35mm, 4.62")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)