SFSDT-15-28-H-06.25-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-15-28-H-06.25-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.521' (158.75mm, 6.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)