TFSD-15-28-G-05.91-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-15-28-G-05.91-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)