SFSDT-10-28-G-06.30-DS-NDX
- Part Number:
- SFSDT-10-28-G-06.30-DS-NDX
- Length :
- 0.525' (160.02mm, 6.30")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)