SFSD-15-30C-G-09.50-DR-NUX
Part Number:
SFSD-15-30C-G-09.50-DR-NUX
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.792' (241.30mm, 9.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)