TFSD-07-28-H-06.30-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-07-28-H-06.30-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.525' (160.02mm, 6.30")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)