SFSD-15-28-H-07.87-DR-NUS
Part Number:
SFSD-15-28-H-07.87-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)