TFSDT-20-30-G-03.50-D-NUS
Part Number:
TFSDT-20-30-G-03.50-D-NUS
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)