SFSD-30-30-F-07.90-DR-NUS
- Part Number:
- SFSD-30-30-F-07.90-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)