SFSDT-13-30-G-07.87-D-NUX
Part Number:
SFSDT-13-30-G-07.87-D-NUX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.656' (199.90mm, 7.87")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)