SFSDT-12-28-H-11.81-DR-NUS
- Part Number:
- SFSDT-12-28-H-11.81-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.984' (299.97mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)