TFSD-25-30-G-04.25-TF-NDS
- Part Number:
- TFSD-25-30-G-04.25-TF-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Friction Lock
- Length :
- 0.354' (107.95mm, 4.25")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)