TFSDT-20-28-G-05.50-TR-NDS
- Part Number:
- TFSDT-20-28-G-05.50-TR-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Latch Holder
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)