SFSD-30-28-G-05.51-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-30-28-G-05.51-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.459' (139.95mm, 5.51")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)